Zábavný hasičský víkend

26.11.2016 13:48

Dne 5.11.2016 jsme se sešli, abychom zakončili naší roční činnost s dětmi před zimním odpočinkem. Vše začalo pochodem, během kterého děti plnili různé úkoly z hasičských i nehasičských oborů, jako například: skákání v pytli, ručkování po laně, vědomostní test, poznávání hasičských předmětů a střelba ze vzduchovky. Po návratu do hasičské zbrojnice následovala projížďka hasičským automobilem. A jelikož všem po pestrém odpoledni vyhládlo, rozdělali jsme oheň a opekli si buřty. Na závěr dne jsme podnikli ještě jeden pochod, a to pochod s lampiony, který sklidil veliký úspěch, a to nejen u dětí. Do hasičárny, kde jsme měli už nachystané spaní, jsme se vrátili značně unavení, proto jsme hned šli spát, abychom načerpali nové síly na druhý den. V neděli jsme vstali v časných ranních hodinách, připravili jsme si snídani a vyrazili jsme směr Žďár nad Sázavou, kde jsme měli domluvenou prohlídku hasičské zbrojnice s panem Ptáčkem. Mohli jsme si prohlédnout celou hasičskou budovu, ale děti nejvíce zajímala hasičská auta. Na konec naší akce jsme navštívili Žďárský bazén, ve kterém jsme si užili spoustu zábavy. Akce se velice vydařila a všichni jsme si ji patřičně užili.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem, kdo nám pomohl tuto akci zorganizovat, či jinak podpořit. Nejvíce však dětem, za jejich vzorné chování. Doufáme, že tato akce nebyla akcí poslední.

Vedoucí hasičské mládeže

fotogalerie: hasicivelkalosenice.rajce.idnes.cz/Zabavny_hasicsky_vikend_2016/