Hasiči natírali střechu zbrojnice

29.11.2017 20:16

Zbrojnice hasičů ve Velké Losenici dostala nový kabát v podobě zateplení fasády a výměny oken.

Z dotačních peněz které Obec Velká Losenice dostala na základě podaného projektu se zateplil plášť budovy a vyměnila se okna. Tento projekt se už nevztahoval na střešní krytinu. Po dohodě se starostou obce p. Černým se členové sboru podíleli sami na nátěru této plechové střechy.

Stará barva se poctivě obrousila, poté se plech natřel základním nátěrem a následně se opatřil dvěma nátěry vrchní barvy. Byla to docela dost náročná práce ve výškách. Hasiči zde odpracovali víc než 230 hodin, nicméně jsme rádi, že se tato práce udělala, protože se určitě zase prodloužila životnost plechu střechy takto důležité budovy.